Uśmiechnij się ! Życie jest po to by być szczęśliwym.


Jeden gest, a tak wiele znaczy. Czasem nawet zaczyna dobrą znajomość, czy też coś więcej, a tak na prawdę wcale aż tak dużo nas nie kosztuje.
Uśmiech jest dla nas czym co można od kogoś otrzymać, ale też gdyby tak się stało czasem warto go odwzajemnić.

Wiele osób wychodzi z założenia, że po co się mają uśmiechać do osób których nie znają? Okey może to nie jest konieczne, ale osoby, które poznaliśmy kiedyś, ale na chwile obecną nasz kontakt z nimi jest zerowy i jeśli nie stać nas na powiedzenie słowa "cześć" czy też "hej" to moim zdaniem uniesienie kącików ust wcale nie jest takie trudne i przecież tak wiele nas nie kosztuje a u innych może zmienić wszystko. Bo sam/sama nie raz pewnie miałaś/miałeś gorszy dzień, a spotykając kogoś znajomego na ulicy uśmiech choć na chwilę zagościł na twojej twarzy. Może to tylko chwila, ale przy najmniej choć przez jeden moment byłaś/byłeś weselszy. Bo w sumie po co być cały czas smutnym, skoro można cieszyć się nawet z małych rzeczy?                                                         
Ludzie mówią, że szczery uśmiech u człowieka jest najlepszy, ale tak naprawdę szczery uśmiech można dostrzec tylko i wyłącznie po jednocześnie uśmiechających się oczach.

PAMIĘTAJ ! 
"Kiedy ty się uśmiechasz, ja też się uśmiecham."

Popularne posty