Opinia czy krytyka?

Cześć. Tym razem postanowiłam rozpisać się na temat opinii i krytyki. Jak odróżnić jedno od drugiego. I kto to tak właściwie jest hejter.
A więc zainteresowanych 
Zapraszam =)

Według mnie hejter to ktoś kto negatywnie ocenia drugiego człowieka. Moim zdaniem jest to spowodowane zazdrością bądź nienawiścią. Jednak każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie i wygłaszać je wśród innych. Nie zależnie od tego czy jest to zdanie pozytywne czy negatywne.
Pamiętajmy jednak o tym aby odróżnić czyjąś krytykę od zwyczajnego wyrażania zdania na dany temat.

Jednak wracając do tematu hejtów i hejterów to szczerze mówiąc nie jedni przez tak zwane hejty się załamują i najzwyczajniej sobie z tym wszystkim nie radzą bo ich to po prostu przerosło, ale są też i tacy, którzy w ogóle się tym nie przejmują. I my tacy właśnie powinniśmy być. 

Powinniśmy być odporni na te śmieci.Bo to są śmieci!

Pomyślmy.. po co przejmować się czymś co w różny sposób możemy wspominać w przyszłości. Jednak to jak będziemy coś wspominać zależy od tego jak na to zareagujemy.
Ja powiem szczerze będąc jeszcze w gimnazjum, a w zasadzie to na początku pierwszej klasy zostałam "zaatakowana" tymi hejtami i całą resztą, ale powiem szczerze nauczyło mnie to nie przejmowania się tym co mówią o mnie inni, jakie plotki rozpowiadają na mój temat czy też o tym, że nie podoba im się to czym ja się zajmuję, co kocham, co jest moją pasją.


Trzeba jednak uważać i przede wszystkim potrafić odróżnić krytykę od słusznej porady napisanej czasem w sposób podobny. Kto wiem może ktoś po prostu bał się nam powiedzieć to prostu w twarz i wolał gdzieś tam napisać. Nie ważne. Byle by informacja doszła do nas i czegoś nas nauczyła, coś w nas zmieniła czy też coś poprawiła. (oczywiście na lepsze)


Z tego wszystkiego w zasadzie najważniejsze jest to byś zapamiętał/ zapamiętała że,

DO TWOJEGO ŻYCIA NIKT NIE MA PRAWA SIĘ WTRĄCAĆ 
I KRYTYKOWAĆ CIĘ ZA TO, CO WYCHODZI CI NAJLEPIEJ. 
MOŻE JEDYNIE UDZIELAĆ CI RAD I SŁUŻYĆ POMOCĄ W TWOJEJ NIEWIEDZY.


 

zdjęcia są co prawda z marca, ale nie było ich tutaj wcześniej więc są teraz =)

 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TU MNIE ZNAJDZIESZ 
Snap : krol.nat
Instagram : krol_nat
Facebook Bloga : dominatt.blog
Mój Facebook : Natalia Gatnar
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Popularne posty