Monotonii mówię NIE!

Jakiś czas temu pisałam o tym, że nie lubię monotonii i ogólnie mówiąc wypowiadałam się na ten temat..
Chcecie do tego wrócić i poczytać to zapraszam  znajdziesz to tutaj.Dzisiaj jednak chciałam nastawić was pozytywnie do życia i napisać o tym, abyśmy zapomnieli o codzienności. Wiadomo, że gdy pogoda za oknem nie jest zbyt ładna to nie wiele nam się chce. Ale przecież takie życie z dnia na dzień, codziennie to samo szkoła, praca, dom, obiad, telewizja, kolacja i dzień w dzień to samo?! NIE!

Faktem jest, że każdemu z nas zdarzają się takie dni gdy lubimy sobie "poleniuchować" ale ludzie...nie codziennie! No bo cóż mamy z takiego życia gdy tylko siedzimy i nic nie robimy?
Nie mamy nic, dosłownie nic. A czas spędzony na oglądaniu codziennie tych samych seriali (jak to w czasie jesieni bywa) nie da nam wspomnień jakie możemy mieć dzięki spontanicznym wypadzie z znajomymi czy rodziną.

Dlatego gdy tylko mamy chęci, a pogoda na to pozwala weźmy oderwijmy się od codzienności i zrób coś czego jeszcze dzisiaj nie zrobiłeś, zrób coś co sprawi, że jutro będziesz miał/miała co wspominać!
 Mam nadzieję,że z pozytywnym nastawieniem i wieloma pomysłami na inne spędzenie czasu, które pewnie już roją się w waszej głowie zostawiam was do przyszłego tygodnia :*

Popularne posty