Pozytywna dziesiątka.

Witajcie!
Dzisiaj przychodzę do was z "pozytywną dziesiątka." 
A co to takiego? Zobaczcie i oceńcie sami.


  • 1.ŻYJ TERAŹNIEJSZOŚCIĄ I DOSTRZEGAJ JEJ ZALETY. CHWILA OBECNA TO JEDYNE, CZEGO MOŻESZ BYĆ PEWIEN.
My sami nigdy nie mamy stu procentowego wpływu na to co się wydarzy. Możemy tylko myśleć, jednocześnie posiadając wiarę i nadzieję, że coś jest doskonałe, że coś jest dopracowane i zapięte na ostatni guzik. Jednak dopiero w chwili obecnej możemy być pewni, że tak właśnie jest.
  • 2.CIESZ SIĘ Z TEGO CO MASZ. ZACZNIJ SAM TWORZYĆ SWOJE SZCZĘŚCIE.
Uśmiech to jedna z wielu rzeczy, której nie da się kupić. Dlatego uśmiechajmy się częściej bo to bezcenny dar. uśmiech = szczęście A więc już teraz wiesz jak stworzyć własne szczęście.
  • 3.MÓW OTWARCIE O SWOICH UCZUCIACH. BIERZ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE.
Wiele osób nie przywiązuje wagi do tego co mówi na temat drugiej osoby czy też jakich słów używa wobec niej. A może by tak trochę odwagi do tego by ktoś przypadkiem nie zrozumiał nas źle? Może by tak czas najwyższy zacząć zauważać to, że na własne szczęście trzeba sobie czasem samemu zapracować.
  • 4.SPRAW, BY TWOJE WŁASNE SZCZĘŚCIE STAŁO SIĘ PRIORYTETEM. TWOJE POTRZEBY MAJĄ ZNACZENIE.
Miliony ludzi wokół nas to ludzie z dobrym sercem. To właśnie oni pomagają innym, a to daje im wielką radość. Jednak w tym wszystkim zapominają czasem o samym sobie. Tak nie wolno. Ty też się liczysz! Ty jako przeciętny człowiek też masz znaczenie w tym wielkim zwariowanym świecie.
  • 5.SYSTEMATYCZNIE DĄŻ DO CELU - ZACZNIJ ZAUWAŻAĆ PIĘKNO MAŁYCH, CODZIENNYCH CHWIL.
Nigdy się nie poddawaj. Niech to co dziś jest twoim marzeniem, jutro stanie się rzeczywistością. Nie zapominaj jednak o drobnych szczegółach, na które należy zwrócić największą uwagę.
  • 6.DOPINGUJ INNYCH NA DRODZE DO ZWYCIĘSTWA. Z CZASEM ODWDZIĘCZĄ SIĘ TYM SAMYM. POMAGAJ INNYM DOBRO POWRACA.
Każdy z nas wie, że wsparcie jakie okazują nam inni daje wielką motywację. Dlatego nie bójmy się wspierać i motywować innych. Wtedy to oni po czasie zaczną wspierać nas samych z jeszcze większą siłą. Podwójną siłą. 


  • 7.SKUPIAJ SIĘ I KONCENTRUJ. POŻYTKUJ ENERGIĘ NA TO, CO PRZYNOSI CI OCZEKIWANE EFEKTY.
Po co tracić czas na coś co nas nie interesuje? To bezsens i strata czasu. Właśnie teraz to odpowiednia chwila, by zająć się czymś, co w przyszłości da nam efekty takie na jakie czekaliśmy od dawna.
  • 8.ZACZNIJ WYBACZAĆ SOBIE I INNYM. UCZ SIĘ NA BŁĘDACH Z PRZESZŁOŚCI. 
Staraj się myśleć o wszystkim co robisz, by drugi raz nie zrobić tego samego. Po co tracić czas na coś, co już było.
  • 9.DOCEŃ LEKCJE, JAKIE DAJĄ CI ŻYCIOWE BŁĘDY. PODNOŚ SIĘ I PRÓBUJ OD NOWA.
Zdarzają się takie momenty kiedy już naprawdę nie wiemy co robić. Wtedy wydaje nam się, że najlepszą opcją jest się po prostu poddać, bez walki. Błąd. Zawsze trzeba walczyć do samego końca o to, na czym na zależy najbardziej. A fakt, że coś nam nie wyszło to tylko mały znak by zawrócić, stać się silniejszym i zacząć od nowa. Z większą siłą.
  • 10.POKOCHAJ SIEBIE TAKIEGO, JAKIM JESTEŚ, ABY INNI MOGLI POKOCHAĆ CIEBIE.
Każdy z nas jest inny. Czy to różnijmy się od siebie wiekiem, wyglądem czy charakterem. Nie ważne. Należy pamiętać o tym, że każdy z nas jest po prostu na swój sposób wyjątkowy, ale aby ktoś inny zaakceptował naszą wyjątkowość my sami musimy stać się jej towarzyszem. 
Inspiracja zaczerpnięta stąd : KLIK
Fot. Nikola Zieleźny
Facebook Nikoli : KLIK
Blog Nikoli : KLIK
TU MNIE ZNAJDZIESZ 
Snap : krol.nat
Instagram : krol_nat
Facebook Bloga : dominatt.blog
Mój Facebook : Natalia Gatnar

Popularne posty