DIY - pudełko na wszystko.

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany..
Ostatnio dużo się tutaj działo na blogu i wiele rzeczy uległo zmianie. Jednak aby wszystko było zapięte na ostatni guzik to trzeba wdrążyć plan w życie. Dlatego też zapraszam was na kolejne DIY.
Z góry mówię, że teraz będzie ich tutaj coraz więcej. Dzisiaj jednak pokarze wam jak z zwykłego, starego pudełka zrobić nowe, piękne, pasujące do całej reszty dekoracji naszego pokoju. Można je wykorzystać do przechowywania pamiątek czy też na jakieś inne małe drobiazgi.

Potrzeba nam będzie .:
 • pudełko
 • kolorowe kartki
 • klej
 • nożyczki
 • markery
 • taśma
 • zszywacz
A więc zaczynamy .:
 1. Najpierw odrysuj część pudełka na kartce i  to wytnij.
 2. Następnie przyklej kartkę na przód pudełka i poczekaj aż wyschnie. Jego rogi mogą się rozklejać dlatego możesz użyć zszywacza by lepiej się trzymało. 
 3. Teraz zrób to samo z tyłem pudełka. A jeżeli gdzieś coś wystaje bo zostało nie równo przyklejone to po prostu obetnij zbędne elementy. 
 4. Gdy wszystko wyschnie obklej boki czarną taśmą według własnych upodobań.
 5. Na samym końcu możesz dorysować coś markerem bądź przykleić karteczkę z napisem aby ładnie wyglądało. Po prostu udekoruj je tak, aby ci się podobało.


Pudełko jest świetne, a za razem bardzo przydatne na przechowywanie (np.) małych rzeczy czy też zdjęć bądź pocztówek.


Mam nadzieje, że post wam się podobał i jeśli ktoś z was postanowi wypróbować i zrobić sobie takie pudełko to niech koniecznie da mi znać o tym w komentarzu albo napisze do mnie na :  natalia.gatnar@gmail.com i dołączy zdjęcie swojego pudełka.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TU MNIE ZNAJDZIESZ 
Snap : krol.nat
Instagram : krol_nat
Facebook Bloga : dominatt.blog
Mój Facebook : Natalia Gatnar
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzymajcie się ciepło :*

Popularne posty