BOTOKS - moja opinia filmu.


Cześć. Wczoraj wieczorem byłam na filmie Botoks. Z racji tego, że bardzo mi się podobał chciała bym podzielić się z wami moją opinią na jego temat i stanąć po drugiej stronie, a nie w fali hejtow i krytyki jaka spłynęła na tak dobry film. Jest to film dla ludzi raczej o mocnych nerwach.Jeżeli komuś nie przeszkadza i nie przeraża go widok krwi i czasem nawet drastycznych scen jak nakbardziej polecam . 

Drugą rzeczą o jakiej chciałam wam napisać to muzyka. Gdzieś przeczytałam, że muzyka zupełnie nie pasuje do tego filmu. Ja się z tym nie zgadzam. Uważam, że jest bardzo dobrze dobrana do danych scen i nie mam do niej jakichkolwiek zarzutów. 

I trzecia rzecz o jakiej wam opowiem to przekleństwa. Fakt, krytycy napisali ze średni co 9 sekund jest przekeństwo. Tak to prawda. Nie liczyłam, ale bardzo prawdopodobne że tak jest bo przekleństw w tym filmie akurat nie brakowało. Jednak uważam że zostały one użyte w większości sytuacjach słusznie. Powiedziała bym nawet, że gdy by nie one film nie miał by aż tak dobrego charakteru. 


Jeżeli miała bym go komuś opowiedzieć to chyba nie była bym w stanie. Tak dużo dzieje się w filmie że po prostu trzeba go zobaczyć i zrozumieć. Nie słuchać czyichś opini bo każdy ma inny gust i inną opinie. Ja w życiu bym nie poszła do kina na thriller. Bardziej jestem zwolenniczką filmów romantycznych i komedii. A jednak poszłam i zobaczyłam. 
Warto patrzeć na zwiastuny (których przy tym filmie nie brakuje.) Nawet jeśli nie lubisz danego gatunku filmu, ale zwiastun Ci sie spodoba. Pójdź i zobacz, a wtedy Ty sam/sama będziesz miała swoją opinie. 
Ja uważam że warto poświecić czas i spędzić ten czas w kinie, a nie czekać aż będzie w internecie (choć ja sama tak z reguły robię) ale już od samego początku gdy pojawiły się zwiastuny bardzo chciałam na niego iść. Rzadko kiedy chodzę do kina, wiec jeśli Ty tez tak masz, a wąchasz się czy iść czy nie uwierz mi że warto. ;) 

Dołączam tutaj link z zwiastunem.
Botoks Zwiastun 2
Źródła : Zdjęcie i zwiastuny zapożyczone z internetu.

 ------------------------------------------------------------------------------------
TU MNIE ZNAJDZIESZ 
Snap : krol.nat
Instagram : krol_nat
Facebook Bloga : dominatt.blog
Mój Facebook : Natalia Gatnar
------------------------------------------------------------------------------------

Popularne posty